Anketa

Vai jūti izmaiņas skolas ēdnīca?

Jūs atrodaties šeit

Sākums

eVesels projekta uzvarētāji.

Ventspils 2 pamatskolas 6.klase piedalījās un uzvarēja konkursā, kurā balva bija Latvijas olimpieša viesošanās skolā un sporta stundas vadīšana. 10.03.2016. Ventspils 2.pamatskolā ciemojās šķepmetēja Madara Palameika. Sportiste vadīja sporta stundu un ar skolēniem diskutēja par veselīgu dzīvesveidu. eVesels ir Iespējamās misijas, Latvijas Olimpiskās komitejas un Swedbank sadarbības projekts, kurā skolotāji izstrādājuši un aprobējuši mācību materiālus .Projekta mērķis ir panākt, ka skolēniem ir nepieciešamās zināšanas, prasmes un motivācija dzīvot veselīgi.
eVesels komanda izveidojusi piecus mācību projektus par tēmām, kas saistītas ar veselīgu dzīvesveidu. Mācību projektos paredzēta starppriekšmetu saikne un vecāku iesaiste, lai sasniegtu labāko iespējamo rezultātu.
Skolēni bija izveidojuši video filmu par piemērotu apģērbu dažādās situācijās. Klase sadarbojās ar angļu valodas skolotāju, kura ieteica pareizas valodas lietošanas frāzes par doto tematu. Skolēni paši filmēja, paši izveidoja filmas sižetu. Video var noskatīties eVesels mājas lapā.