Anketa

Vai jūti izmaiņas skolas ēdnīca?

Jūs atrodaties šeit

Sākums

Mācībspēki

  1. Sintija Birziņa - direktore, mūzika
  2. Violeta Bergmane - direktores vietniece mācību darbā, krievu valoda
  3. Baiba Langzama - direktores vietniece audzināšanas darbā, sākumskolas skolotāja
  4. Inga Rudzāja - 2.a. kl. audzinātāja, sākumskolas skolotāja, pagarinātās grupas skolotāja
  5. Rasma Jaunķierpe - 2.b kl. audzinātāja, sākumskolas skolotāja, pagarinātās grupas skolotāja
  6. Zane Punkstiņa - 3.a. kl. audzinātāja, sākumskolas skolotāja
  7. Sanita Lāce - 3.b. kl. audzinātāja, sākumskolas skolotāja
  8. Dace Jankovska - 1.a kl. audzinātāja, sākumskolas skolotāja, bioloģija
  9. Ligita Rāfelde - 1.b kl. audzinātāja, sākumskolas skolotāja
  10. Inguna Freiberga - 5.b.kl. audzinātāja, sākumskolas skolotāja, angļu valoda
  11. Sandra Meņģe - 4.b. kl. audzinātāja, latviešu valoda un literatūra
  12. Anita Krūmiņa - 6.klases audzinātāja, ģeogrāfija, vēsture
  13. Žanna Eizenbārde - 7.a kl. audzinātāja, mūzika
  14. Anita Cinciusa - 7.b kl. audzinatāja, latviešu valoda, literatūra
  15. Inga Šefele - 8. kl. audzinātāja, matemātika
  16. Anželika Šilberga -9. kl. audzinātāja, sports
  17. Ilze Grinfogele - direktora vietniece IT jomā, 5.a, kl. audzinātāja, informātika, matemātika, fizika
  18. Viktorija Neviglas - krievu valoda
  19. Olga Maranika - mājturība un tehnoloģijas meitenēm
  20. Elīna Klevinska - sociālās zinības, speciālās izglītības skolotāja
  21. Zigmārs Sula - mājturība un tehnoloģijas zēniem
  22. Dace Opolais - ķīmija
  23. I
  24. Gunta Krauze - speciālās izglītības skolotāja
  25. Rita Znots-Znotiņa - speciālās izglītības skolotāja
  26. Zane Bērziņa - speciālās izglītības skolotāja
  27. Henisa Meiere - speciālās izglītības skolotāja, mūzika
  28. Anita Millere - speciālās izglītības skolotāja
  29. Irina Oščenko - speciālās izglītības skolotāja
  30. Sarmīte Bergmane - sociālais pedagogs
  31. Sandra Ivaško - logopēds
  32. Linda Jēkabsone - bibliotekāre, latviešu valodas skolotāja