Anketa

Vai jūti izmaiņas skolas ēdnīca?

Jūs atrodaties šeit

Sākums

Pašpārvalde.

Ventspils 2.pamatskolā aktīvi darbojās skolēnu pašpārvalde no 5.- 9.klasei. Kurā nevis skolēni uzklausa skolotāju padomus un ieteikumus , bet gan skolotāji uzklausa skolēnu velmēs un ieteikumus kā padarīt skolu labāku... Skolēni kuri darbojās skolas pašpārvaldē mēdz to dēvēt par ‘’skolas domi’’ , jo katram ir savs status ( prezidents, vietnieks ,sekretāre , un citi amati).
Ventspils 2.pamatskolas pašpārvaldes skolēni attīsta daudzus interesantus pasākumus , dekorē skolu, palīdz vadīt pasākumus . Pašpārvaldes prezidente kopā ar aktīviem skolēniem no pašpārvaldes arī regulāri apmeklē jauniešu māju, kur satiekas ar citu Ventspils skolu pašpārvaldes jauniešiem, piedalās vasaras nometnēs. Aktīvākie dalībnieki dodas ekskursijā.
Pašpārvaldes galvenais mērķis ir padarīt skolu par to vietu, kur skolēni nāks ar prieku. Mēs vēlamies skolēnu skolas dzīvi padarīt mazliet interesantāku un draudzīgāku ar dažādiem pasākumiem, kuru satuvina viens otru.
Kā tradīcija pašpārvalde rīkos kino vakarus, viens jau notika skolas jubilejas ietvaros, nākošais būs Helovīna vakara kino vakars.
Aktīvi iesaistāmies novembra patriotiskajos pasākumos. Šogad gribam izveidot radošo darbnīcu, kurā skolēni varētu izveidot savu Latvijas karoga lentīti, ko nēsāt svētku nedēļā. Arī pasākumā “Izgaismo Latviju” piedalāmies aktīvi, lai veidotu skolēniem patriotismu pret savu valsti.
Tuvojas Ziemassvētki, tāpēc mēs palīdzēsim radīt noskaņu skolas telpās, piedalīsimies Rūķu darbnīcā. Rīkosim Labdarības pasākumus.
Vēlamies iesaistīt Skolēnu pašpārvaldē aktīvus un radošus skolēnus, lai paši varētu plānot un vadīt pasākumus un risināt aktuālos jautājumus skolas dzīvē.
Skolēnu Pašpārvalde